جستجو

کفش لویی ویتون Louis Vuitton

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
کفش ونس مردانه لویی ویتون louis vuitton رنگ مشکی
ساخت چین
378,000 تومان
کفش اسپرت مردانه لویی ویتون louis vuitton رنگ مشکی
ساخت چین
ناموجود
کفش اسپرت مردانه لویی ویتون louis vuitton رنگ سفید
ساخت چین
ناموجود
کفش ونس مردانه لویی ویتون louis vuitton رنگ سفید
ساخت چین
ناموجود
کفش اسپرت زنانه louis vuitton
High copy ساخت چین
ناموجود

برند Louis Vuitton

Louis Vuitton Malletier، معروف به Louis Vuitton با حروف اولیه LV ، یک خانه مد فرانسوی و شرکت کالاهای لوکس است که در سال 1854 توسط Louis Vuitton تاسیس شد. برچسب  LV در اکثر محصولات آن ظاهر می‌شود، از تنه‌های لوکس و کالاهای چرمی گرفته تا لباس‌های آماده، کفش، ساعت، جواهرات، لوازم جانبی، عینک آفتابی و کتاب. لویی ویتون یکی از برجسته‌ترین خانه‌های بین المللی مد در جهان است. محصولات خود را از طریق بوتیک‌های مستقل، بخش‌های اجاره در فروشگاه‌های سطح بالا و از طریق بخش تجارت الکترونیک وب‌سایت خود به فروش می‌رساند.

مارک Louis Vuitton و مونوگرام LV از با ارزش‌ترین مارک‌های جهان هستند. بر اساس مطالعه Millward Brown 2010 ، Louis Vuitton در آن زمان نوزدهمین برند با ارزش جهان بود و ارزش آن بیش از 19 میلیارد دلار تخمین زده می‌شد.

برای شش سال متوالی (2012-2006)، لوئیس ویتون با ارزش‌ترین برند لوکس جهان شناخته شد. ارزش آن در سال 2012 25.9 میلیارد دلار بود. درسال 2013، ارزش نام تجاری 28.4 میلیارد دلار آمریکا با درآمد 9.4 میلیارد دلار بود. این شرکت در 50 کشور جهان با بیش از 460 فروشگاه در سراسر جهان فعالیت می‌کند.

این شرکت به طور فعال به دنبال ریشه کن ساختن تقلب است و از تیمی از وکلا و آژانس‌های تحقیقاتی ویژه برای تعقیب متخلفان از طریق دادگاه‌های سراسر جهان استفاده می‌کند. این شرکت تقریباً نیمی از بودجه ارتباطات خود را برای مقابله با تقلب در کالاهای خود اختصاص می‌دهد.

تا دهه 1980، محصولات ویتون به طور گسترده در فروشگاه‌های بزرگ مانند نیمان مارکوس و خیابان پنجم ساکس فروخته می‌شد. امروزه محصولات ویتون عمدتا در بوتیک‌های لوئیس ویتون متعلق به شرکت موجود است‌، با تعداد کمی از استثنائات که در مناطق خرید مجلل یا داخل فروشگاه بزرگ لوکس ذکر شده است.

بوتیک‌های شرکت در فروشگاه‌های بزرگ به طور مستقل کار می‌کنند و توسط مدیران و کارکنان شرکت اداره می‌شوند. LV دارای یک فروشگاه آنلاین رسمی از طریق وب سایت اصلی خود است.

فیلترها
ترتیب
نمایش