جستجو

کفش آندر آرمور Under Armour

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
کتانی آندر آرمور مردانه under armour رنگ سفید-قرمز
کتونی under armour- کتونی ویتنام
ناموجود
کفش ورزشی مردانه آندر آرمور under armour رنگ مشکی
کتونی آندر آرمور- ساخت ویتنام- های کپی درجه یک
ناموجود
کفش کتانی مردانه آندرآرمور مدل Charged رنگ طوسی
High copy درجه یک ساخت ویتنام
ناموجود
کفش کتانی مردانه آندرآرمور مدل Charged رنگ مشکی
High copy درجه یک ساخت ویتنام
ناموجود
کفش اسپرت زنانه آندر آرمور under armour
High copy درجه یک ساخت ویتنام
ناموجود
کفش اسپرت مردانه آندر آرمور under armour
High copy درجه یک ساخت ویتنام
ناموجود

برند Under Armour

کوین پلانک Under Armour را در سال 1996 تأسیس کرد. در آن زمان، او 23 ساله کاپیتان تیم‌های ویژه تیم فوتبال دانشگاه مریلند بود. کوین پلانک، بنیانگذار Under Armour، یک مارک معروف لباس ورزشی را به عنوان رقیب نادیده گرفته شده برای نایک ساخت.

پلانک به عنوان مدافع کناری در دانشگاه مریلند از این که مجبور شود پیراهن‌های عرق خیس شده زیر پیراهن خود را عوض کند خسته شد. این امر او را ترغیب به ساخت یک تی شرت با استفاده از پارچه مصنوعی جذب کننده رطوبت کرد. اولین نمونه پیراهن خود را تهیه کرد و آن را به هم تیمی‌ها و دوستان مریلند خود که در بازی NFL رفته بودن، هدیه داد. پلانک به زودی طرح را تکمیل کرد و یک تی شرت جدید ایجاد کرد که از ریز الیاف ساخته شده بود که رطوبت بدن را در ورزشکاران خنک، خشک می‌‌کرد.

تقریباً همه محصولات Under Armour توسط تولیدکنندگان شخص ثالث در 15 کشور جهان ساخته می‌شوند. حدود 55 درصد از محصولات این شرکت در چین، اردن ، ویتنام و مالزی تولید می‌شود. Under Armour در سطح جهانی فعالیت می‌کند و فراتر از آمریکای شمالی، جایی که حدود 70 درصد فروش را تولید می‌کند.

تقریباً در هر یک از طرح‌های لباس Under Armour، لوگوی آنها ویژگی اصلی طراحی است و همانند تاج رولکس نماد ثروت و تجمل است، آرم آن نمادی از سرعت، قدرت و ورزش است.

لوگوی UA یک لایه U با لایه A، ساده است. این نام از عبارت «زره بدن» الهام گرفته شده است.

Under Armour یک مدل بازاریابی عالی دارد. آنها کاملاً خوب هستند و مطمئن هستند که مارک تجاری آنها در همه جا دیده می‌شود، درست مانند نایک، آدیداس و غیره.

شرکت Under Armour عبارت «از این خانه محافظت کنید» را به عنوان شعار خود در تلاش برای جذب و حفظ مشتری بکار می‌برد.

کاهش محبوبیت Under Armour در حالی صورت می‌گیرد که سخت‌ترین رقیب آن، نایک، همچنان سهم خود را در بازار دارد. طبق یک نظرسنجی نشان داده شده که 47 درصد از نوجوانان نایک را به عنوان برند شماره 1 خود معرفی کردند.

محصولات تولید شده توسط آندر آرمور شامل کفش‌های ورزشی، تی شرت، کاپشن، کاپشن، شلوار، شلوارک، شورت، سوتین ورزشی، کیف‌های ورزشی ، ماسک صورت و لوازم جانبی مانند کیف، دستکش، کلاه و وسایل حفاظتی.

آندر آرمور همچنین لباس‌های فوتبال آمریکایی، بسکتبال و فوتبال را در بین سایر ورزش‌ها تولید می‌کند.

 

 

فیلترها
ترتیب
نمایش