جستجو

شرایط استفاده

رایکا اسپرت یک فروشگاه اینترنتی می‌باشد که مشتریان می‌توانند در سایت و اپلیکشین رایکا اسپرت اقدام به سفارش محصولات نمایند. قوانین فروشگاه اینترنتی رایکا اسپرت به منظور شفافیت و حفظ حقوق خریدار و فروشنده می‌باشد و رعایت آن از سوی هر دو طرف معامله الزامی می‌باشد.

 

قوانین عمومی

کلیه قوانین، فرایندها و رویه‌های رایکا اسپرت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد و عضویت در سایت یا اپلیکیشن رایکا اسپرت از سوی کاربر یا مشتری به منزله آگاهی و پذیرش قوانین رایکا اسپرت می‌باشد و کاربر یا مشتری موظف به رعایت قوانین مذکور می‌باشد. چنانچه قوانین، رویه‌ها و خدمات رایکا اسپرت تغییر نماید در همین صفحه اطلاعات آن بروزرسانی خواهد شد و مادامی که کاربر یا مشتری از خدمات رایکا اسپرت استفاده می‌نماید به منزله پذیرش کامل این تغییرات از سوی وی می‌باشد و حق هرگونه اعتراض نسبت به آن را از خود سلب می‌نماید.

 

کاربر

کاربر به شخصی اطلاق می‌شود که در سایت یا اپلیکیشن رایکا اسپرت ثبت‌نام نماید و مشتری به کاربری اطلاق می‌شود که اقدام به ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی رایکا اسپرت می‌نماید. ثبت اطلاعات در حساب کاربری توسط کاربر به منزله تایید صحت اطلاعات از سوی کاربر می‌باشد (راهنمای ثبت‌نام).

 

شرایط ثبت سفارش

در رایکا اسپرت تلاش بر آن است که اطلاعات و مشخصات محصول به بهترین شکل همراه با عکس محصول در زوایای مختلف در اختیار کاربران قرار گیرد تا انتخاب بهتری داشته باشند اما باید توجه داشته باشید در هنگام انتخاب کالا کاربر باید به تمام مشخصات کالا و عکس‌ها دقت نماید و سپس اقدام به ثبت سفارش نماید. مسئولیت انتخاب کالا برعهده کاربر می‌باشد و رایکا اسپرت هیچ مسئولیتی درباره انتخاب کاربر نخواهد داشت.

 

شرایط ارسال

رایکا اسپرت متعهد است در روزهای کاری تمام سفارش‌هایی ثبت شده را برابر با قوانین که در پی می‌آید، به دست مشتریان خود برساند. در صورت بروز هرگونه مشکل در این روند رایکا اسپرت از راه‌های ارتباطی مانند: تماس تلفنی با شماره همراه و یا ثابت ثبت شده در پروفایل مشتری؛ اس‌ام‌اس و یا ایمیل مشکل پیش آمده را به اطلاع مشتری برساند و زمان بعدی ارسال را با او هماهنگ کند.

در صورت در دسترس نبودن مشتری و عدم توانایی او در هماهنگی ارسال یا برقراری ارتباط با ایشان سفارش پس از 3 روز کاری لغو می‌شود و در مبلغ پرداختی توسط کاربر به اعتبار حساب کاربری ایشان عودت داده می‌شود.

از آنجا که بازه‌های ارسال کالا برای رایکا اسپرت طبق زمان بندی‌های خاصی تعریف می‌شود لازم است در زمان ثبت سفارش بر اساس مفاهیم زیر عمل گردد. درخواست‌های خارج از این بازه زمانی به هیچ وجه مورد وثوق رایکا اسپرت نیست. فروشگاه اینترنتی رایکا اسپرت این اجازه را دارد تا بازه‌های زمانی اعلام شده برای ارسال کالا را بنا به شرایط و حجم سفارشات تغییر دهد. و از طریق تماس تلفنی یا پیامک موضوع را به مشتری اعلام نماید. همچنین امکان تعیین زمان دقیق تحویل کالا به مشتری وجود نخواهد داشت.

برای سفارشات شهرستان زمان تحویل کالا به شرکت پست در هنگام ثبت سفارش مشخص می‌شود و کاربر برای پیگیری وضعیت سفارش خود باید به استفاده از کد رهگیری مرسوله پستی به سایت شرکت پست جمهوری اسلامی ایران مراجعه نماید. باید توجه داشته باشید که مسئولیت ثبت آدرس گیرنده بر عهده مشتری می‌باشد سفارش‌ها به آدرس ثبت شده توسط شما در هنگام ثبت سفارش ارسال خواهد شد، از این رو باید در ثبت آدرس و کدپستی در فرآیند ثبت سفارش دقت کافی داشته باشید. در صورت بروز اشتباه از سوی مشتری در ثبت آدرس گیرنده هزینه ارسال مجدد به آدرس صحیح بر عهده مشتری می‌باشد.

 

روز کاری

روزهای کاری رایکا اسپرت شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:00 الی 00:17 می‌باشد. منظور از روزکاری روزهای کاری غیر تعطیل مطرح در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران است و هر گونه تغییرات به وجود آمده در این روزها باید از طریق رسانه‌های عمومی به اطلاع عموم رسیده باشد. منظور از زمان ارسال تاریخ و بازه ساعتی است که در ثبت نهایی سفارش و در فاکتور دیجیتال شما ثبت می‌گردد.

از زمان ثبت تا ارسال محصول به علت حجم بالای سفارشات بین 2 تا 3 روز کاری زمان برای آماده‌سازی تا تحویل به پست زمان لازم است.

 

قوانین تعویض کالا

تعویض و عودت انجام می‌شود. اگر به دلیل سایز نبودن کفش به شرط آنکه کفش خارج از منزل پوشیده نشده باشد و از زمان دریافت کالا بیش 48 ساعت نگذشته باشد، در این شرایط با هماهنگی تیم پشتیبانی محصول همراه با فاکتور و جعبه به فروشگاه عودت و با محصولی دیگر تعویض می‌شود.

ارسال اولیه به سراسر کشور رایگان است؛ اما هزینه عودت برای تعویض یا لغو سفارش برعهده مشتری می‌باشد.

 

درچه حالتی می‌توانیم از ضمانت بازگشت کالا استفاده نماییم؟

وجود ایراد در کالای دریافت شده

در صورت وجود هرگونه ایراد در کالای دریافت شده، مشتریان عزیز حداکثر 24 ساعت (یک روز کاری پس از دریافت کالا) باید مورد را به تیم پشتیبانی رایکا اسپرت اطلاع دهند. تیم پشتیبانی رایکا اسپرت پس از بررسی مورد اعلام شده از سمت مشتریان راهنمایی‌های لازم را جهت تعویض کالا انجام می‌دهند.

 

مغایرت کالای دریافت شده با سفارش

درصورت مغایرت کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت، مشتری 48 ساعت (دو روزکاری) پس از دریافت کالا مهلت دارد تا مورد را به اطلاع تیم پشتیبانی برساند. پس از اعلام، بررسی‌های اولیه توسط پشتیبانی رایکا اسپرت انجام می‌گردد و راهنمایی‌های لازم جهت تعویض توسط ایشان صورت می‌گیرد.

 

هزینه بازگشت کالا

در صورتی که کالا دچار ایراد بود یا با اطلاعات مندرج در سایت تطابق نداشت هزینه عودت کالا بر عهده رایکا اسپرت می‌باشد.

 

راه‌های ارتباط با پشتیبانی رایکا اسپرت

  1. تماس با پشتیبانی و امور مشتریان: 02532404000
  2. واتساپ پشتیبانی: 09127599500
  3. ساعات کاری پشتیبانی روزهای شنبه تا پنج شنبه 10 الی 17

 

مشاوره رایگان

وب‌سایت رایکا اسپرت برای مشتریان خود امکان مشاوره آنلاین و تلفنی، اینستاگرام و واتساپ را فراهم آورده است. باید توجه داشته باشید که پیشنهادهای مطرح شده از سوی مشاور به هیچ عنوان در شرایط تصمیم‌گیری شما برای انتخاب تغییر ایجاد نمی‌کند و انتخاب شما ملاک عمل و پرداخت و تحویل اجناس است.

 

حفظ حریم خصوصی

هدف رایکا اسپرت حفظ و حراست از اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود می‌باشد و در این راستا می‌کوشد. به همین منظور رایکا اسپرت برای ارائه خدمات خود (خرید، نظرات، مطالب کاربران و …) نیاز به اطلاعاتی از مشتری دارد که در فرم ثبت‌نام و پروفایل باید آنها را تکمیل نماید. این اطلاعات در بانک اطلاعاتی رایکا اسپرت ذخیره می‌شود که موارد امنیتی برای حفاظت از آن توسط رایکا اسپرت صورت می‌گیرد .رایکا اسپرت اطلاعات شخصی کاربر را محرمانه می‌داند و این اطلاعات را به شخص و سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر در مواردی که با دستور قضایی یا اداری طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران موظف به ارائه ان به فرد، سازمان یا نهاد دیگری باشد. کاربران باید توجه داشته باشند اطلاعات هویتی ثبت شده در نام گیرنده سفارش نظیر نام، شماره تماس و آدرس هر مرسوله به همراه آن در اختیار شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و شرکت‌های طرف قراداد ارسال مرسولات به منظور ارسال سفارش قرار می‌گیرد. رایکا اسپرت در راستای قوانین خود این اختیار و اجازه را دارد تا نظرات و پست‌های ارسالی از سمت کاربران را ویرایش و حذف نماید و چنانچه مطالب و نظرات ارسالی کاربران مشمول مصادیق مجرمانه باشد، رایکا اسپرت این اجازه را دارد تا با استفاده از اطلاعات ثبت شده توسط کاربر پیگیری قانونی نسبت به آن انجام دهد. اطلاعات مندرج در پروفایل‌های شخصی رایکا اسپرت که از سوی مشتری در این سایت به ثبت می‌رسد نزد وبسایت امانت حساب می‌شود و وب سایت تمامی قوانین مربوط به راز داری را برای آن مرتبط می‌داند. وبسایت به هیچ وجه مجاز به انتشار، خرید و فروش و در اختیار قرار دادن این اطلاعات به غیر را ندارد. تنها به درخواست دستگاه‌های قانونی وب سایت مجاز است اطلاعات مشتریان خود را به دستگاه‌های ذیصلاح ارائه کند.

 

فیلترها
ترتیب
نمایش