جستجو

champion

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

کفش اسپرت مردانه چمپیون champion رنگ مشکی

کتونی اسپرت چمپیون - High copy ساخت ویتنام
ناموجود

کفش اسپرت زنانه چمپیون champion رنگ مشکی

کتونی اسپرت چمپیون - High copy ساخت ویتنام
ناموجود

کفش اسپرت زنانه champion چمپیون رنگ سفید

High copy ساخت ویتنام
ناموجود

برند Champion

Champion یک تولید کننده پوشاک آمریکایی است که متخصص در پوشاک ورزشی است. این مارک زیرمجموعه ای از Hanesbrands (مستقر در وینستون سالم ، کارولینای شمالی) است که توسط شرکت Sara Lee Corporation در سال 2006 ایجاد شد. این شرکت قبل از خرید توسط سارا لی در سال 1989در ابتدا در روچستر ، نیویورک، مستقر بود.

محصولات تولید شده و تجاری توسط Champion شامل لباس های معمولی (تی شرت ، کاپشن ، شلوار ، شلوارک ، شورت ، کاپشن ، لباس زیر) ، کفش (صندل ، کفش کتانی ، جوراب) و لوازم جانبی (کیف ، کلاه ، کلکسیون)

چمپیون بیشتر به خاطر شلوارها، پیراهن و کاپشن معروف است ، اما اکنون آنها به بازار کفش سرازیر شده اند. این برند 100 ساله شهرت زیادی برای خود به ارمغان آورده است و پس از این همه سال که مورد استقبال لباس های ورزشی قرار گرفت ، بدیهی است که کفش قدم منطقی بعدی بود. این برند نواوری جدیدی داشته که کفش کتانی جورابی آن توسط Balenciaga محبوب شده است.

کتانی جدید Champion "Rally" دارای بافتی از جنس نیت است که انعطاف پذیری عالی دارد و قابل ست کردن برای کسانی است که سال‌ها پیراهن چمپیون بر تن دارند.

 

کفش های چمپیون به غیر از راحتی ، دوام زیادی دارند. این کفش ها انعطاف پذیری را برای پا به ارمغان می آورند و دارای قابلیت کشش خوبی هستند که چسبندگی خوبی را فراهم می کند. ما نمی خواهیم مجبور باشیم هر سال کفش های ورزشی بخریم ، بنابراین دوام در کفش ما اهمیت دارد.

 

فیلترها
ترتیب
نمایش