جستجو

کفش مناسب برای استایل مینیمال چیست؟

 

امروزه سرعت تحولات صنعت مد به حدی بالاست که مجال دنبال کردن آن را به کمتر افرادی می دهد. بخصوص افرادی که بسیار پر مشغله هستند. اما اکثر افراد تمایل دارند که پوششی مناسب مد روز داشته باشند.اگر شما از جمله افرادی هستید که فرصت دنبال کردن مد را ندارید و بدنبال تیپ ها و استایل های ساده و در عین حال شیک وجذاب هستید بهترین پیشنهاد برای شما استایل مینیمال است. ولی در ابتدا باید بدانیم استایل مینیمال چیست و در مجموع چه ویژگیهایی دارد.

مینیمالیسم نوعی نگرش است که در همه ابعاد زندگی بشر وجود دارد. بعضی افراد مینیمالیسم رو به مفهوم سادگی تعریف می کنند و بعضی آن را یک سبک بی روح می دانند. بله مینیمال بودن بمعنای سادگی  است  اما این سادگی به معنای کم داشتن و نداشتن نیست . شاید بارها برایتان اتفاق افتاده که به یک مهمانی دعوت شده اید و که وقت کافی برای ست کردن لباس و کفش تان نداشته باشید و همش با خودتان می گویید "چی بپوشم" وقتی شما کفش ها و لباسهایی با رنگ بندی خنثی و استایل مینیمال داشته باشید ست کردن آنها راحت تر می شود. در واقع مینیمالیسم بفهوم پیاده کردن سبک کلاسیک در قالب مدرن و امروزی است. در حقیقت این به معنی ساده کردن رنگ ها، طراحی ها و ... همراه با هارمونی و تعادل خاص است که در عین سادگی جذابیت خاص خود را هم دارد.کسی که بر اساس استایل مینیمال لباس می پوشد همیشه ظاهری شیک و جذاب و بی زرق و برق دارد. در این سبک کیفیت و کاربرد بر کمیت های مانند رنگ، طراحی، جلوه و ... ترجیح داده می شود و خلاقیت همراه با سادگی و ترکیب سبک مدرن و کلاسیک است.

در استایل مینیمال پوشیدن کفش های ساده و اسپرت و جوان پسند جایگاه ویژه ای دارد. این البته بدان معنا نیست که در این استایل فقط این گونه کفش ها استفاده می شود، در این استایل می توان کفش های رسمی و حتی پاشنه داری که بدون سگک و زینتی های خاص باشد و در حقیقت ساده باشند را استفاده کرد.

 

یک استایل مینیمال شامل شرایط زیر می باشد:

 

سادگی و کارآمدی 

رنگ بندی

 

سادگی و کارآمدی

 

یک لباس و کفش مینیمال باید باید ظاهری ساده و فاقد از هر گونه سبک تزیینی و نمایشی طراحی شود. شاید تصور شما از سادگی پوشیدن کفش ها و لباس هایی است که هیچ طرحی ندارد ولی در واقع اینگونه نیست. در استایل مینیمال می توان از لباس ها و کفش هایی با طرح های ره راه و چهارخانه استفاده کرد به شرطی که یکی ازاجزای لباس شما بدین صورت باشد.

 

رنگ بندی

 

اصولا در سبک مینیمال و در کفش های مینیمال از چند رنگ مشکی، سفید، خاکستری و کرم و یا همان رنگ بدن استفاده می شود. و لی این بدان معنا نیست که مابقی رنگ ها را نمی توان در این سبک بکار برد. بطور مثال شما می توانید یک کفش سفید را با یک کت چهارخانه سفید و مشکی ست کنید. کفش  کتانی های چرم نیز جزیی از سبک مینیمال محسوب می شوند. اگر شما از جمله افرادی هستین که کم خرید می کنید داشتن یک جفت کفش چرم رنگ مشکی یا قهوه ای با ست کردن با انواع لباسها مناسب می باشد. سعی کنید برای داشتن یک استایل شیک مینیمال همه ی لباس ها و کفشتان همرنگ نباشد. از لباس ها و کفش هایی با طیف رنگ نزدیک بهم استفاده کنید.

 

راحتی

 

یکی از ویژگیهای مهم سبک مینیمال راحتی است. راحتی در لباس و کفشی که استفاده می کنید از ارکان مهم سبک مینیمال است. بعضی افراد معتقدند که پوشیدن کفش و لباس راحت با وقارو شخصیت آنها منافات دارد ولی در این سبک علاوه بر اینکه شما از سبک خشک و کلاسیک دور می شوید با رعایت اصول پوشش شما می توانید در عین سادگی وقار و شخصیت خود را حفظ کنید.

 

برای داشتن سبک مینیمال فروشگاه تخصصی کفش رایکا اسپرت کفش های متنوعی با این سبک را در اختیار شما قرار میدهد که در این مقاله چند نمونه از آنها را معرفی می کنیم.

 

کفش آدیداس stan smith

 

کفش آدیداس stan smith  از جمله کفش هایی است که در در سبک مینیمال استفاده می شود . این کفش در دو رنگ سفید و مشکی در فروشگاه موجود می باشد و ساخت ویتنام است.

کفش مینیمال stan smith

 

کفش کتانی superstar

 

کفش کتانی superstar  کفشی اورجینال از برند  adidas می باشد که یکی دیگر از کفش هایی است که مناسب سبک مینیمال می باشد.

 

کفش های چرم موجود در فروشگاه نیز از جمله کفش هایی است که مناسب این استایل می باشد. این کفش ها در رنگ بندی های قهوه ای، مشکی، سرمه ای و خاکستری که از جمله رنگ های خنثی متناسب با سبک مینیمال می باشد با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه رایکا اسپرت عرضه می گردد و ست کردن انواع لباس با این سبک را برای شما فراهم می آورد.

کفش مینیمال superstar

 کفش کالج

 

انواعی از کفش های کالج مردانه نیز در فروشگاه موجود می باشد که با توجه به ظاهر ساده و بدون سگک بسیار مناسب استایل مینیمال می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display