جستجو

کفش آی رانر I-Runner

مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
کفش اسپرت مردانه آی رانر I-runner رنگ سرمه ای
ناموجود
کفش اسپرت مردانه آی رانر I-runner رنگ مشکی
کفش مردانه آی رانر
ناموجود

برند I-Runner

برند کفش‌های I-Runner به طور سفارشی و از پیش ساخته شده را برای مسائل پزشکی در منطقه اوماها، ارائه می‌دهد. همه دنیا برند I-Runner را به عنوان کفش‌های خاص برای افراد دیابتی و یا کسانی که محدودیت‌های فیزیکی و یا حتی پاهای حساس دارند طراحی خاص و تولید می‌کنند. سال تاسیس این برند 1993 میلادی می‌باشد که با تولیدات خود توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرد. 

دیابت بیماری ناشی از ناتوانی انسولین در عملکرد طبیعی روزانه است. تقریباً 33 میلیون آمریکایی به دیابت مبتلا هستند. برای بزرگسالان، دیابت نوع 2 یا دیابت شروع بزرگسالان، با افزایش قند خون، اغلب در افرادی که اضافه وزن دارند یا رژیم غذایی مناسبی ندارند، سیستم عروقی از جمله چشم‌ها، کلیه‌ها و پاها  همگی می توانند تحت تاثیر دیابت قرار گیرند و به همین علت است که می‌توان پا را قلب دوم دانست با محافظت از آن ابتلا به بیماری را کاهش خواهید داد. توجه ویژه به پاهای آنها برای افراد دیابتی بسیار مهم است. پنل Recommended I-Runner Products می‌تواند نقطه شروع خوبی برای کسانی باشد که می‌خواهند سلامت پای خود را بهبود بخشند.

 

حدود قیمت برند I-Runner

حداقل قیمت کفش‌های  I-Runner در بازار حداقل 1 میلیون تومان است که این کفش‌ها نیز از کیفیت مناسبی برخورداراند چرا که برای افراد دیابتی تهیه شده است و از ایجاد حساسیت جلوگیری می‌کند.

 

 

فیلترها
ترتیب
نمایش